Ogłoszenia parafialne 21.04.2024

 

 1. Bóg zapłać za: Waszą obecność, modlitwę, złożone ofiary. Dziękuję za wpłaty na konta bankowe, sprzątanie kościoła, dbanie o jego wystrój, troskę o przydrożne krzyże, wszelkie prace wykonane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 2. We wtorek 23 kwietnia przypada Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski.
 3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.
 4. W ramach obchodów Kongresu Eucharystycznego Diecezji Gliwickiej zapraszam na spotkanie poświęcone tematyce: Eucharystia w żywej wspólnocie a Msza święta przed telewizorem. Spotkanie odbędzie się w środę po mszy w salce.
 5. W czwartek 25 kwietnia o godzinie 18:00 zostanie odprawiona msza święta za zmarłych zalecanych.
 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy pierwszej w czwartek o godzinie 18:45.
 7. Dzieci i rodziców zapraszam na mszę szkolno – rodzinną w piątek o godzinie 18:00. Po mszy spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do Komunii świętej i spowiedzi.
 8. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą mszą świętą i w sobotę od godziny 17:00 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
 9. Polecam lekturę Gościa Niedzielnego.
 10. Zwracam się z prośbą o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz naszej parafii. Podany numer KRS należy do Fundacji Radan, która współpracuje z Diecezją Gliwicką przez użyczenie numeru KRS dla parafii. W deklaracji podatkowej PIT 37 w rubryce K pod numerem 147 wpisujemy numer 0000283966. W rubryce 149 wpisujemy Parafia Herby.
 11.  Zapowiedzi przedmałżeńskie: Janusz Cupiał, wdowiec, zam. Herby i Renata Szymanek, wdowa, zam. Herby.